Transparan Cam Filmi Uygulaması Ne Demektir?

Transparan cam filmi rengarenk tabaklardan olan ve pürüzsüz bir şekilde uygulanması gereken filmlerdir. Detaylı şekilde temiz titiz ve  kusursuzca uygulanmalıdır.  Transparan cam filmlerinin kullanıldığı alanlar genelde cafe,ofis  merkezleri olup müşteri üzerinde firmaya dair görsellik açısından olumlu bir etki yaratılması için son derece hassas seçici ortamlarda  müsait olması gerektiren yerlere hitap etmektedir.

One Way Vision Cam Filmleri |  İthal Ürün – Kaliteli ve Ucuz

One way vision Cam Filmleri, özel grafik tasarımlarıyla tasarlanarak en ve boy olarak kesim payı içerisinde verilen ve en son aşamada sizlerden gelen logo ve yazıların eklenmesiyle baskı makinası gönderilir ve sizlerin istediği tarzda bir görsel boyut ortaya çıkartılır.

One way vision ,yüzeysel olarak delikli ve gerilen cam filmidir. dışarıdan yapılması olmazsa olmaz kanunudur. one way vision cam filmi grafik tasarımlarıyla desteklenerek firmanızın reklamını üzerinde taşıyabilen cam filmi sektöründe en önemli seçenek olarak tercih olmaktadır..one way vision sizlere özgün ve doğal reklam alanları sunmaktadır.