Hakkımızda

SİMETRİ LTD. 1996 yılından günümüze American A Kalite ve B Kalite  marka cam filmlerini bünyesine alarak üstün ve profesyonel hizmet alanında yer edinmiştir.

Cam filmlerinde marka bilinirliği dışında ürün kalitesi ve performansının önemli olduğu düşüncesiyle cam filmleri uygulamasında kalite düşüklüğüne hiçbir zaman taviz vermeyen asırlık tecrübeye sahip olarak SİMETRİ CAM FİLMLERİ Türkiye içerisinde tek distribütör ve yetkili uygulamacı seçilmiştir.

SİMETRİ CAM FİLMLERİ yapmış olduğu distribütörlük antlaşması sayesinde güvenlik,güneş kontrol film, dekoratif ve araç cam filmi uygulamarında türkiye ve yurtdışında cam filmi uygulaması ve satış yapmaya hak kazanmış tek firma seçilmiştir.

SİMETRİ CAM FİLMLERİ Türkiye ve yurtdışı piyasasında cam filmi kullanıcılarına hitaben doğru,kaliteli ve ekonomik olarak ulaşılmayı amaç edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Türkiye genelinde hali hazırda cam filmleri uygulamaları ile ilgili bir standartlık yoktur.bu oluşan risk konusunda kontrol mekanizması henüz oluşmamıştır.ülkemizde böyle bir kontrol merkezi bulunmamasına rağmen kalite prensiplerini açık bir şekilde kontrol altına alan ilk ve tek firma SİMETRİ CAM FİLMLERİ olmuştur.

SİMETRİ CAM FİLMLERİ uygulama personeli uluslararası cam filmi eğitiminden başarıyla geçirilmiş uygulama esnasında ve sonrasında uygulama standartlarına uyan cam filmleri hakkında tecrübe ve bilgiye sahip güleryüzlü ve samimi kişilerden oluşmaktadır.

SİMETRİ CAM FİLMLERİ profesyonel ve tecrübeli ekibimizle tanışmadan cam film uygulamasına karar vermeyiniz.

Firmamız tüm uygulamalarda siz müşterilerimize yapılan işleri 10 ve 15 sene üzerinde garantileyerek sizlerde oluşacak olumsuz düşünceleri ortadan kaldıran tek firma özelliğine sahiptir.

SİMETRİ CAM FİLMLERİ hertürlü mimari cam filminin tamamlayanıdır.